Hizmetlerimiz

Web Development
Kiralık Ambulans
Oldukça geniş bir filoya ve tecrübeli personellere (acil tıp doktoru, hemşiresi, şoför vs vs) sahip olan ambulansacil.com firması aynı anda birçok noktada hizmet verebilecek kapasitede esnek yapıya sahip bir firmadır.
Web Development
Acil Özel Ambulans
Acil Durumlarda en kısa sürede hastaya ulaşarak ilk müdahaleyi gerçekleştiren, ihtiyaç halinde en yakın ve hastaya uygun sağlık kuruluşuna çok hızlı bir şekilde hastanın naklini sağlayan profesyonel ekipli ambulanslardır. Acil Yardım Ambulanslarında bulunan personelin Doktor, Tıp Teknisyeni ve İlk yardım eğitimi almış olan profesyonel şoförlerden oluşmaktadır.
Web Development
Şehirler Arası Özel Ambulans
Şehirler arası hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı araçlar isteyen bir hizmettir. Hastanızın ileri tetkik ve tedavisinin yapılması, devam ettirilmesi için bir başka ildeki sağlık kurumuna nakli gerektiğinde, acil yardım ambulansı ile hizmet sağlamaktayız. Tedavisi tamamlanan hastanızın taburcu sonrası bir başka şehire nakli gerektiğinde, nakil ambulanslarımız ile hizmetinizdeyiz.
Web Development
Hasta Nakil Hizmeti
Hastane veya sağlık kuruluşlarında tedavisi tamamlanan ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan bireylerin, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir.
Web Development
Spor Müsabakalarına Özel Ambulans
Spor müsabakalarında ambulans ve revir hizmeti son derece önemli ve gerekli hizmetlerdir. Kolay görünen bir koşu yarışında dahi, çeşitli sakatlıklar, yaralanmalar ya da nabzın hızlanmasına bağlı çeşitli sıkıntılar ortaya çıkabilir. Dolayısıyla hangi spor dalı olursa olsun, müsabakanın gerçekleşeceği yerde bir adet ambulans beklemeli ve revir hizmeti verilmelidir.
Web Development
Film – Dizi Setlerine Özel Ambulans
Dizi ve film çekimlerinde kaliteli bir iş çıkartmak isteyen çoğu yapımcı, gerçekçi olmak için bizlerden dizi çekimlerine özel ambulans hizmeti almaktadırlar. Son teknoloji tıbbi gereçler ile donanımlı olan araçlarımız bu çekimler için gerekli olan elit düzeyini oluşturmaktadır.
Web Development
AVM Özel Ambulans
Her gün binlerce kişi bu AVM lere girip saatlerce içerde bulunabiliyor. Böylesine insan yoğunluğunun bulunduğu bir ortamda ortaya çıkabilecek acil durumlara önlem olarak Gümrük ve Ticaret Bakanlığı AVM lerde ambulans ve sağlık personeli bulundurma zorunluluğu getirmiştir. Bu kapsamda gerekli olan ambulans ve personel tedariğini bizler ambulansacil.com olarak uzun zamandır sağlıyoruz.
Web Development
Uluslararası Özel Ambulans
Uluslar arası hasta nakli, uzman bir ekip ve donanımlı araçlar isteyen bir hizmettir. Ülkemize gelecek ya da ülkemizden sınırlarımız dışına nakli gereken, her türlü hasta ve yaralı transportunda yanınızdayız. İhtiyaç duyulacak hava – kara – deniz ulaşımını içerecek kapsamda nakil organizasyonunu, operasyon merkezimiz ile planlamaktayız.
Web Development
Organizasyonlara Özel Ambulans
Türkiye genelinde organizasyon ambulansı taleplerinizde sizlere kapsamlı, donanımlı ve deneyimli ekiplerimizle hizmet vermekteyiz.
Sağlık Bakanlığı Onaylı

20 Yıllık Deneyim

  34421 Şehir içi Taşıma
  30564 Şehirler Arası Taşıma
  21 Sertifika/ Ödül
  280 Uzman Personel
Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5

    BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN.

        Acil özel ambulans kiralamak içi bizi hemen arayabilir veya whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.